English ГоловнаКонтактиКарта Наш блог
Пошук по сайту:

ПРО ЦЕНТР
ПРОГРАМИ І ПРОЕКТИ
ЧЛЕНИ ЦЕНТРУ
ДЛЯ ЧЛЕНІВ ЦЕНТРУ


29 провідних компаній України вже відчули переваги членства в Центрі "Розвиток КСВ".

Про членство в Центрі

Календар тренінгів

CSR Academy 2012



Публікації Центру " Розвиток КСВ"
Придбати


НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Які якості характеризують ефективне підприємство 2020?
соціальна відповідальність
конкурентноспроможність
прозорість
інше

[Результати голосування]

Щоденна діяльність Центру

18 травня - Центр підтримав ініціативу Міжнародний день корпоративного волонтерства
15 травня - відбулась зустріч робочої групи з питань доопрацювання карти ризиків, якіі стоять перед україною і мають вплив на розвиток бізнесу в рамках Проекту "підприємство 2020: роль бізнесу в розвитку країни".
14 травня, Київ – відбулось урочисте нагородження переможця проекту „Відповідальне лідерство», реалізованого Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", Delo.ua, порталами mmr.ua і CSR Review.
14 травня - пройшла Конференція "КСВ звіти: навіщо, як і для кого?" в рамках старту IV Національного Конкурсу кейсів з КСВ за участю провідного експерта з нефінансової звітності Елейн Кохен (Beyond Business, Ізраїль).
Докладніше


Головна / ПРОГРАМИ І ПРОЕКТИ / Лабораторії / Відповідальне партнерство / Новини та події

 

 

  
ПЕРША ЗУСТРІЧ РОБОЧОЇ ГРУПИ "ВІДПОВІДАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО"

Київ, 15 лютого 2011 року – в приміщення компанії ДТЕК відбулося перше засідання робочої групи «Відповідальне партнерство» за участю компаній та організацій, які підписали Декларацію відповідального партнерства.

Учасники визначили три ключових пріоритети робочої групи, а саме: антикорупційна політика/практика, етика у відносинах з партнерами і відповідальні практики роботи із постачальниками.

За результатами зустрічі учасники затвердили план дій на 2011 рік, що включає проведення семінарів з питань протидії корупції, розробки і реалізації кодексу етики та кодексів постачальника, та з моніторингу роботи обраного постачальника.  

Також учасники схвалили рішення щодо необхідності проведення аналізу існуючого рівня корупції в Україні та створення мапи донорських проектів. Наступне засідання групи планується на квітень.

Про робочу групу «Відповідальне партнерство».

До складу робочої групи «Відповідальне партнерство» входять представники наступних компаній та організацій: Avis , British Council , DTEK , Grayling , GSK Україна, Кока-Кола Беверіджиз Україна, МТС Україна, Novo Nordisk , Pact , Platinum Bank , Правова група «Павленко і Побережнюк», ProCredit Bank , Siemens , АТ «Пласке», Міжнародний інститут бізнесу, Українська Асоціація зі зв´язків з громадськістю, Центр «Розвиток КСВ».

За більш детальною інформацію звертайтесь до Центру КСВ, координатору напрямку - (044) 280 11 47

 

 



  Підписатися на CSR Review:
E-mail *
Код *

  Календар подій

24 травня - обговорення карти ризиків і бізнес-рішень Підприємства 2020: інновації та технологічна готовність, інфраструктура та розвиток регіонів і охорона здоров'я.

Далі

 

ЦЕ ЦІКАВО
Ви це повині знати!

Компанія «Тетра Пак Україна» стала членом Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»

Складено рейтинг найбільш "зелених" компаній України

У Львові стартував соціальний проект до ЄВРО-2012 «Чесна гра»

«Концерн Галнафтогаз» опублікував Нефінансовий звіт за 2010-й рік

ДТЕК в CSR Europe

Далі


м.Київ, вул.Кутузова,4, оф.6
Tел/факс: 044 280 11 47
case@csr-ukraine.org
GoldenStyle
веб-дизайн,
реклама в интернет